ЛЭС

ЛуганскЭлитСтрой

Корзина
 x 
Корзина пуста
Поиск Яндекс
Вход/Регистрация

Последние новости
Опрос
Что чаще всего Вы заказываете?
Абразивы - 34.7%
Болты - 18.4%
Анкера - 22.4%
Дюбеля - 2%
Гвозди - 2%

Проголосовали: 49
Голосование для этого опроса закончилось on: 24 Июль 2013 - 16:28

Як підібрати профіль для світлодіодної стрічки

Світлодіодні стрічки, які перевищують за потужністю показник 10 ват, або на одному метрі погонному мають світлодіодами типів 3528, 5050, 5014, 2835 в розмірі 120-240 одиниць, вимагають для правильної і надійної роботи охороняє пристрій - профіль для світлодіодної стрічки. Це металева або пластикова рейка прямокутної, круглої або кутовий трикутної форми, яка встановлюється безпосередньо між поверхнею і потужної і яскравою світловий смужкою різноманітної довжини. Призначена в першу чергу для захисту кристалів від перегріву в наслідок тривалої роботи, що призводить до спотворення освітлювальних властивостей світлодіодів. І крім того, захищає від псування через високу температуру поверхню, на яку вмонтована стрічка на двосторонній скотч.

 

Ще однією корисною властивістю профілю для яскравої світлодіодної стрічки є її здатність бути каркасом для самостійного створення довгастих повноцінних світильників. Для цього стрічку поміщають і кріплять в профіль за допомогою стяжок і саморізів, доповнюють спеціальним розсіювачем або лінзами для фокусування світла.

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки володіє чудовими тепловідвідними властивостями, адже саме метал, як відомо, краще за інших матеріалів проводить тепло. Вибір на алюміній упав у виробників профілів з кількох причин: по-перше, це легкий метал, який значно полегшує всю конструкцію і дозволяє нескладно монтувати її на поверхні. По-друге, це недорогий метал, значно дешевше міді, що дозволяє виготовляти профілі за відносно невисокою вартістю.

За критеріями поділяють три основних типи алюмінієвих профілів: виразний, навісний і накладної. Виразний встановлюється всередину стін, стель, підлог, грунту і повністю зливається з інтер'єром за рахунок установки в спеціально створених нішах і поглибленнях. Правда, створення таких виїмок дещо ускладнює процес монтажу.

Навісний підвішується під стелею на тросах або спеціальних ланцюгах і використовуються в супермаркетах, які опалюються і приміщеннях з високими стелями. Накладний просто встановлюється на будь-яку рівну поверхню, до якої підведені контакти, і закріплюється на місці. Однак мінусом подібної конструкції є її «помітність» в інтер'єрі, де конструкція накладного профілю будь-якої форми буде виступати як сходинка.

Де купити якісний профіль для світлодіодної стрічки в Харкові?

Якісний профіль для світлодіодної стрічки в Харкові можна купити практично повсюдно завдяки розвиненій системі спеціалізованих салонів-магазинів по роздрібному продажі світлодіодних джерел світла. Однак співвідношення низької вартості і високої якості можливо розшукати тільки в надійному і сумлінному інтернет-магазині з продажу КРАЩИХ LED-товарів в країні компанії LEDSTORM.

 

Читайте еще:
Ремонт крыши частного дома своими руками
Говорят «Мой дом, моя крепость», а у каждой «крепости» есть крыша, которую нужно периодически просматривать на предмет изменений и поломок. Когда крыша в доме начинает своим владел
Как избавиться от коррозии на выкованных воротах?
Для установки эксклюзивных металлических дверей на улице используется способ горячей ковки. Независимо от качества материал подвержен влиянию окружающей среды, поэтому появление рж
Где применяют сваи
Сваи — это несущие элементы любой конструкции, которые принимают основную нагрузку. Применяют подобные элементы чаще всего в строительстве.
Уборка после ремонта и строительства. Правила
Наверняка вам приходилось видеть хотя бы раз в жизни величественные дома с богатым убранством и шикарной отделкой. Они смотрятся впечатляюще. Но в тот же время в мире намного больш

© metall-str.com 2010-2015. Все права защищены.
Копирование описания товара без обратной ссылки запрещено.

Яндекс.Метрика